пʼятниця, 20 січня 2017 р.

До Дня Соборності УкраїниЦей день має велике значення для громадян нашої країни. І бібліотеки Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи святкують разом з  усією Україною!
Історичний екскурс «Соборна Україна» підготували бібліотекарі філії № 16, а до участі у ньому були запрошені учні ліцею № 8. Перегляд цікавого відеоматеріалу про Акт злуки УНР з ЗУНР супроводжував історичну довідку. На заході урочисто лунали патріотичні пісні та вірші про Україну. А метою книжкової виставки «Соборна Україна: від ідеї до життя» - було спонукати дітей поважати та любити свою рідну Батьківщину. Огляд виставки безперечно сподобався учасникам заходу.

Історико-літературна композиція до Дня Соборності України відбулася у бібліотеці-філії № 2. Читачі взяли участь у тест-вікторині «Колір надії – колір боротьби». Переможцем вікторини став учень ПТУ № 8 Олександр Малий. Аудиторії була також презентована книжкова виставка «Віковічна мрія українського народу»  з історичною і документальною літературою про 10-20 роки ХХ століття. З захопленням учасники переглянули документальний фільм «Акт Злуки УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року».

Насичена програма, патріотична спрямованість заходів, урочиста та піднесена атмосфера – саме для цього трудилися бібліотекарі, готуючись до Дня Соборності України. А ще – заради того, щоб ще раз і ще – нагадати дітям та юнацтву, як же важливо – любити рідну землю і жити заради неї.
Автор тексту – Ірина Хоменко                                     
Автори фото – працівники філій № 2 та № 16

Ви читаєте блог Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи

Немає коментарів:

Дописати коментар