пʼятниця, 23 червня 2017 р.

Українська справжня європейська бібліотекаЦе видно – починаючи ще далеко до закладу. Крокуючи у Центральну дитячу бібліотеку, системи міських бібліотек міста Кропивницького, я провела своєрідний лібмоб «Як пройти в бібліотеку?» Звертаючись із цим запитанням до зустрічних перехожих. Це неймовірно, але ВСІ опитувані знали дорогу до бібліотеки і ретельно мені пояснювали.  Отже, бібліотека – відома на мікрорайоні.
Все – від гарних дверей закладу до наклейок на книгах з прізвищем дарувальника книги – геть усе – наче промовляє: «Ви знаходитесь у сучасній європейській бібліотеці!»
У мене проходив захід «Story Time з Іриною Хоменко» у шикарному відділі з чудернацькими місцями для сидіння, мені надали магнітну дошку, англійський алфавіт на картках та солодкі призи від бібліотеки – переможцям моїх конкурсів.

Але вразила не лише бібліотека, а і сучасні діти, які її відвідали. Вони ЛЮБЛЯТЬ  читати, про що всі хором мені повідали, частина дітей вже читачі цієї бібліотеки, а частина лише хочуть до неї записатися! Я, читаючи учням 3-4 класів школи № 18 свої вірші, перевіряла їх попутно на знання англійського алфавіту та знання назв тварин англійською мовою. Хочу відмітити, що діти дуже добре знають англійську мову – хвала їхнім вчителям!

Ще я почитала їм казку Діснея – вони уважно слухали, намагалися вгадати, що ж буде далі, з цікавістю переглядали малюнки.

Я прочитала їм свій перший вірш, що  надрукований у моїй збірці «Лист бумаги», розповіла, як я навчалася читати та повідала своїм маленьким слухачам про справжнє диво – історії обкладинок моїх книг.
Мені дуже сподобалося все: захід, на якому діти не сиділи за академічними столами, а вільно порозсідалися на лавках та навіть на долівці! А чому б ні? Там зручно, м`яко, спеціальні сидушечки чи лежачики – не знаю як їх назвати, але дітям було ЗРУЧНО, комфортно і почували вони себе вільно.

Велика подяка за запрошення на захід – завідувачці Центральної  дитячої бібліотеки Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького – Тамарі Григоріївні Ушацькій. Окрема подяка – усім працівникам цього чудового закладу культури.

Немає коментарів:

Дописати коментар