понеділок, 12 вересня 2016 р.

Дні енергії в бібліотекахУ бібліотеках Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи пройшли заходи до Днів енергії.
Бібліотека-філія № 6 протягом дня проводила хвилинки спілкування «Обережно, електроприлади!» та «Бережіть світло!» в рамках Днів енергії.
Користувачів всіх вікових категорій знайомили з проблемою збереження енергії, з навичками ощадливого використання електроприладів у побуті.
Всі без винятку зробили висновок, що енергозбереження дозволяє економити природні ресурси, не забруднюючи при цьому навколишнє середовище, а також заощаджувати гроші за комунальні послуги.
В бібліотеці-філії №15 проведено інформаційну годину «Енергозбереження – вимога часу». Присутні на заході дізналися про найдоступніший засіб заощадження сімейного бюджету на оплаті електроенергії – це заміна ламп розжарювання на більш економічні Led та люмінесцентні лампи. Бібліотекарі оформили прес-куточок «Економити енергію  – це просто».

 Кожен відвідувач бібліотеки цього дня отримав не тільки корисну інформацію, а ще й запрошення на Всеукраїнську спеціалізовану виставку «Енергоефективність енергозбереження», яка розпочалася в нашому місті 9 вересня по вулиці Короленка 1-А з 10 до 17 години.

Ви читаєте блог Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи

Немає коментарів:

Дописати коментар