середа, 28 вересня 2016 р.

До Всеукраїнського Дня бібліотек



Свято бібліотек наближається…
Зі святом вас усіх, шановні працівники бібліотек України! Здоров`я вам, творчих злетів, натхнення та наснаги у роботі! Вас щиро вітають працівники міських бібліотек міста Кропивницького!

Історія… історія… Скільки всього злилося у цьому слові! В цьому році Міська централізована бібліотечна система Кропивницького провела свято до Дня бібліотек в стінах Центральної міської бібліотеки і присвятила його історії бібліотек. У системі – 20 бібліотек по всьому місту, і у кожної – своя, унікальна історія. Історія бібліотеки, наче історія сім`ї. На гілочках бібліотечного сімейного дерева зростали здобутки та успіх. Отже, до Дня бібліотек кожна філія підготувала стендову презентацію, присвячену своїй історії. Як тільки не представляли історичні віхи вигадливі бібліотекарі! І у формі годинника, дерева, затишної кімнати, вікна. А філія № 5 оформила гарний старовинний куточок з історичними експонатами. 

З Днем бібліотек привітала всіх присутніх на святі заступник начальника Відділу культури Кіровоградської міської ради Неля Чорна.
Вітала переможців конкурсу директор Міської централізованої бібліотечної системи Світлана Тимків.
Про історію кожної бібліотеки повідали яскраві ведучі, одягнені згідно модних тенденцій того часу, коли були створені заклади культури, про які вони розповідали.

У рамках свята пройшов творчий конкурс «Бібліотекар плюс», на якому бібліотекарі довели, що талановита людина – талановита в усьому. Вироби з бісеру, топіарії, вишивки, в`язані вироби, літературні твори – чого тільки не було на конкурсі! Приємний сюрприз підготувала всім учасникам конкурсу директор МЦБС Світлана Тимків, відмінивши голосування і нагородивши кожну учасницю «Бібліотекар плюс» грамотою та призом!

Немає коментарів:

Дописати коментар