четвер, 2 лютого 2017 р.

Поет пристрастей бурхливихЗнакова і суперечлива постать в українській літературі. Його поезія й зараз, як і багато років тому сприймається неоднозначно. Але він назавжди залишиться поетом своєї епохи і… сучасним та актуальним.
Євген Маланюк. Видатний поет української діаспори, дослідник, публіцист та літературний критик.

До 120-річчя від дня його народження у бібліотеках міста відбулися літературні заходи, що надихнули читачів різних вікових категорій. Справжній Маланюковий марафон!
Наприклад, у бібліотеці-філії № 4 Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи горталися сторінки поетичного альбому «Поет своєї епохи». Учасники заходу переглядали презентацію «Євген Маланюк – шлях емігранта, творчість патріота», декламували вибрані поезії, дискутували, обмінювалися враженнями від неоднозначної літератури.
У бібліотеці-філії № 18 відбувся конкурс поетичного читання. Про це опублікована стаття у Інтернет-виданні Фотоінформ.

Поетичне читання «З Україною в серці» відбулося також у бібліотеці-філії № 10. Фотоінформ  розповів і про цю подію. Прочитати про захід можна тут.
До Маланюкового марафону долучилася і Центральна міська бібліотека. Про захід, присвячений поету, можна також прочитати у Інтернет-виданні Фотоінформ.
А бібліотека-філія № 16  провела літературний захід, присвячений Євгену Маланюку. Про це можна прочитати на сайті Кіровоградської міської ради 

Ви читаєте блог Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи

Немає коментарів:

Дописати коментар