вівторок, 19 грудня 2017 р.

Протидія торгівлі людьмиЗначна увага в бібліотеках Міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького приділялася темі «Протидія торгівлі людьми».
5 грудня 2017 року в бібліотеці-філії № 2 пройшов урок-тренінг «Третє тисячоліття – рабство існує». Учасниками тренінгу були учні 1 та 2 курсів ВПУ №4.
 Спеціалісти міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Оксана Кліменченко і Тетяна Писарєва провели слайд-презентацію «Торгівля людьми». Учні дізналися: як відрізнити торгівлю людьми від інших злочинів, про форми торгівлі людьми, хто може постраждати від торгівлі людьми, як вербують торгівці людьми і що може трапитися насправді. Молоді люди, разом з психологом Оксаною Кліменченко, розвінчали міфи про торгівлю людьми, отримали поради, як захистити себе та дізналися про основні правила, які потрібно пам’ятати, щоб не потрапити в тенета торгівців людьми, та куди звертатись, якщо це трапилося.
  Протягом заходу присутні переглянули фільм «Життя на продаж: ні експлуатації та торгівлі людьми», прослухали огляд літератури та познайомилися з рекомендаційним списком літератури «Протидія торгівлі людьми» створеним бібліотекою.
 «Протидія торгівлі людьми» - таку назву має бібліографічний список літератури, присвячений одній з найбільш актуальних проблем сучасності, злочину, який має безліч назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».
Тут містяться матеріали, які допоможуть досконаліше розібратися в цій проблемі і, можливо, будуть пересторогою при прийнятті рішень стосовно роботи за кордоном.
Література в списку згрупована в тематичних розділах:
Розділ 1. Законодавчі акти в сфері протидії торгівлі людьми
Розділ 2. Запобігання торгівлі людьми
Розділ 3. Розслідування злочину та кримінальна відповідальність за торгівлю людьми
Післямова
Матеріали у тематичних розділах розташовані у алфавітному порядку назв та авторів, адресовані широкому колу читачів.
Автор тексту - завідувачка бібліотеки-філії № 2 Верозуб Н.М.

Немає коментарів:

Дописати коментар